Храм святих первоверховних апостолів Петра і Павла м. Рівне

Дитячо-юнацький хор «ФІМІАМ»

Ти непередбачувана та творча, життєрадісна та безпосередня. Радість переплетена із здивуванням, усмішка та щирий погляд. Ти п’єш росу мудрості зі всього, що ти пізнаєш. Новий крок – новий урок. Ти – плід Божої волі та любові. Ім’я тобі – дитина.

Душа, чистіша від роси, в обіймах Бога. Безпорадність немовляти чи амбіційність юності – однаково дорогі для Творця. Ти – дитина. Найслабша та найсильніша водночас. Ти – дитина. Втілення найсвітліших мрій та сподівань. Відгук минулого та надія на майбутнє. Ти – дитина. Світ в тобі, а ти в ньому.

”Будьте як діти”, – говорить Спаситель. Не забувати дорогу до світу дитинства та іноді відволікатись від земного – правило складне для дорослого. Носити в душі багаж радості та щирості ще складніше. Але все це під силу дитині. Зустрічати новий день з посмішкою та вдячністю, віддзеркалювати чистоту та глибину. І мріяти, і всьому вірити.

Кожне дитяче починання зустрічають з радістю. Кожен успіх, хоч і незначний – перемога на шляху до пізнання себе, своєї внутрішньої сили та таланту. Радіє дитина – радіє всесвіт!

Особливо приємно бути свідком розкриття таланту та неабиякого творчого потенціалу в рамках існування дитячо – юнацького хору ”ФІМІАМ при Петро – Павлівському храмі, що на Басовому куті міста Рівного.

Господь сказав: … пропустіть дітей і не перешкоджайте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне!”, – а коли улюбленці Божі до того ж старанно прикрашають Богослужіння своїм співом, очевидно, небеса радіють і ангели веселяться…

№1

Склад учасників нашого хору віком від 5 до 16 років. Юні співаки проводять постійну репетиційну роботу і беруть активну участь у Богослужіннях. Окрім того, до репертуару входять Пасхальні піснеспіви, а також окрема Різдвяна програма і вокальні твори до певних великих свят. Керівником колективу з 2014 року є регент-початківець Ксенія Юзюк.

№2

Молоді виконавці складають велику хорову родину, серед якої знаходять вірних друзів і однодумців, братів та сестер во Христі.

№11

Коло юних прихильників відповідальної праці на криласі постійно поповнюється. Всіх бажаючих приєднатися до юнацько-дитячого хору ”Фіміам” ми радо запрошуємо на обов’язкове прослуховування. Для цього залишайте свої контакти в касі храму.

№12

Небайдужих до нашої хорової діяльності просимо молитовної підтримки про злагоджене звучання співу і дарування духовного розвитку нашому молодому поколінню! Спаси ВасГосподи!

№13

№14

Коляди 2016 (аудіо та фото) за посиланням

https://petra-i-pavla.church.ua/2016/01/12/fimiam-kolyaduje/

“Фіміам” величає святих апостолів Петра і Павла 12.07.2016 р.:

https://petra-i-pavla.church.ua/2016/07/17/fimiam-velichaje-svyatix-apostoliv-petra-i-pavla/

Перша Літургія 21.08.16 р.:

https://petra-i-pavla.church.ua/2016/09/09/divo-pershoji-liturgiji/

Свято Фіміаму:

https://petra-i-pavla.church.ua/2016/09/22/svyato-fimiamu/

Коляди 2018:

https://petra-i-pavla.church.ua/2018/02/05/fimiam-kolyaduje-2/

Різдво 2019. Колядники

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

 

Пасхальний концерт до 5 річчя створення дитячо-юнацького хору «Фіміам»

 Різдво 2020 р. Колядники

 

«Фіміам» прославляє Різдво Христове!

У хвилини смутку, і в години радості. На буднях і в свята. У масках, дистанційно і з відео трансляцією: «Тебе Бога хвалим, Тебе Господа исповедуем. Тебе Превечнаго Отца вся земля величает…»

Карантинні заходи спровокували створення умов для дистанційної трансляції богослужінь у нашому храмі. Великий піст 2020 ознаменувався всесвітньою пандемією, став для нас часом скорботної молитви і посиленої духовної боротьби. Пасху, з Божої милості, довелося зустрічати в незвичних умовах усамітнення, маскового режиму, дотримання дистанції та санітарних норм під час відвідування храму.

Нові відчуття, умови, ризики і виклики… Усвідомлення і переоцінка того, що можливо не цінувалося до раптового карантину…

Однак, з Господньої волі, богослужіння тривають! Спраглі до молитви серця в змозі знайти правильні шляхи, для єднання і прославлення свого Отця Вседержителя.

Розділяючи відповідальність співочого послуху на криласі учасники старшого складу дитячо-юнацького хору організувалися у камерний співочий ансамбль «Іліос». За участю молодого колективу в Пасхальний період прозвучало декілька богослужінь і повністю виконана Літургія. З хвилюванням відбувалась репетиційна підготовка, з трепетом та особливою радістю і відповідальністю взивали до Господа мовою музики під час звершення Літургії.

Великдень для християнина, це свято ідеальної радості, надії на життя вічне! Слова «Христос Воскрес», як сонце істини і правди, що сяє між сьогоденням і вічністю вказуючи усім вірним шлях спасіння. Це саме те «Сонце», яке можна відчувати попри карантин і усамітнення, зневіру і біль, розгубленість і безпорадність. Якщо тільки щиро цього захотіти, довіряти і йти на зустріч у пошуках розради, захисту, любові…

Свято відбулося! Незвичний формат онлайн виконання став пізнавальним новим досвідом для молодого співочого колективу. Така спільна справа подарувала багато позитивних емоцій і натхнення. Адже, в будь-яких обставинах, з молитвою, вірою і надією, Господь все повертає на краще…

 

Колядки 2021

Вечір колядок 2021


 

Переглядів: (2084)

Перейти до панелі інструментів