Хроніка

–    12 липня 1993 року –  в день пам’яті святих апостолів Петра  і Павла протоієрей Петро Устянчук (+2004р.) звершив перше Богослужіння у реконструйованому приміщенні храму (будівля бувшого дитсадочка). Протодиякон Миколай Максимюк(+2008) керував хором.

–  15 жовтня 1997 року – архієпископ Варфоломій, керуючий Рівненсько-Острозькою єпархією УПЦ, освятив місце і заклав перший камінь у фундамент майбутньої церкви.

–    10 липня 2002 року  – освячено нову церкву  і  піднято перший купол.

–    12 липня 2003 рік  – до храму привезені часточки святих мощів святих апостолів Петра і Павла.

–    2005 рік –  біля храму відкрито пам`ятник Христу Спасителю (скульптор Володимир Стасюк).

–     12 липня 2007 року – звершено першу Божественну Літургію у новому храмі.

26 листопада 2007 року – в день пам`яті святителя Іоанна Златоустого, архієпископ Варфоломій звершив чин освячення Престолу і храму.