ПОДАРУНОК

Я бачу Твої кроки, хоча й не бачу Тебе. Я чую Твій Голос, хоча й не бачу Тебе. В моє душевне міжсезоння Ти завжди приходиш вчасно. До моїх помилок та спотикань в Тебе завжди цілющі ліки.

Що дарують найдорожчим? Свою любов та серце. Прости, якщо любов затрималась в дорозі. І якщо сердечного тепла іноді вистачає на одного. Сьогодні ми йдемо до Тебе, найдорожча та найближча Небесна Матір! І спіткнуся не раз, і впаду, і розчарую. А Твої обійми досі чекають.

Єдина Мама єдиного Сина. Її біль- твій біль. Її скорбота- твоя скорбота. Довгий шлях страждання та сліз. До Спасіння єдиного Сина. Бо решта без віри – ніщо. Навчи Любити, як вміла Ти, пережити та перетерпіти.

Небесна Мати, помолись сьогодні за кожного з нас! Пресвята Богородице, спаси нас!