СПОМИН ПРИСУТНОСТІ

Якби вони були б зараз серед нас?! Чи припинилася б боротьба, чи склали б мечі, чи дослухалися до тиші? Напевне, у вузьких тенетах сумнівів ожила б любов, прокинулася сердечність, засяяла віра. Вони ж сьогодні тут, з нами. Без зброї, без боротьби. Слідами історії до нас з живим словом та глибокою жертовністю.
Наша історія потребує миру. Нашій історії треба любові. Історія – в перемогах у битвах, слів – над зброєю, тиші – над громом. Нести хрест – бути воїном. Божим та свідомо.
Їхній хрест був надважким, їхня віра- переможною. Над своїми немощами та духовними слабкостями. Не раз плутався розум в тенетах вибору, не раз слова набували сміливості та рішучості. Де правда, Господи , де спасіння, де твердиня віри?
Святі апостоли, ви ближче, коли щоразу ми робимо вибір, ведемо боротьбу, переконуємо словом. Єдині в любові, єдині у вірі та правді. Святі первоверховні апостоли, Петре і Павле, моліть Бога за нас!
Щира подяка всім, хто долучився до благоустрою храму та його території до свята! Бажаємо спасіння та миру!