ПЕРЕМОГА СВІТЛА

Допоки хмари встеляють небо – будуть руки, які підносять до нього молитви. Допоки світло розганяє темряву – буде серце, яке чекає світанку. Допоки існують дороги, мости, стежки – будуть люблячі очі, які виглядатимуть, чекатимуть, зронятимуть теплі сльози. Допоки весна несе квіти, життя існуватиме. Попри смерть, відчай, біль та горе.

Життя починається щоранку. Воскресіння – з Голгофського жаху. Велика Субота – день над днями для пам’яті смертної та покаяння. Останній подих життя переміг смерть, пітьма подарувала промінь світла. Світ встоїть, благословенне древо втримає священну ношу, Голгофська височінь простить вагання та непевність кожного.Якщо сьогодні в пітьмі є промінь світла, допоможи, Господи, побачити його.

Він Воскрес! Гроб Господній порожній! І хоча радість поруч з болем, зійде сонце та розквітне весняний сад.

У цей Великий день хочемо уклінно подякувати нашим мужнім воїнам за оборону неба та життя, за невтомну працю наших парафіян у сприянні доставленню гуманітарної допомоги нужденним. Щиро бажаємо всім миру, душевного спокою, нехай не полишає радість. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!