ДУШЕВНЕ СВІТЛО

Душу змінювати, преображати найважче. Вона вибаглива та чуйна до будь-якого відступу від правильного, допустимого. Вона обов’язково відгукнеться біллю на хибний крок та розіллється теплом радості від пошуку Божого. Душа повинна бути світлом, нести та шукати це світло. Там не повинно бути місця темряві та сумніву. Завжди пошук Правди та Любові.

Бог – Світло. Бог – Любов. Йому дорога кожна, шукаюча оазис спасіння, душа. А тут ні з чим незрівнянне відчуття тихої радості. Зовсім близько. Ледве торкаючись душі, воно переповнює все людське єство, регенерує всі забуті ресурси.

Фаворське диво – передчуття радості для нас, які в пошуку істини; та сміливий, беззаперечний факт для пророків та апостолів. Історія очевидців закінчилася, а словесна продовжується вже Світлом проповіді та Літургії. Зриме та відчутне Світло істини для вже переживших та усвідомивших стало Царством Правди та Вічності. Для нас – в його теплих проміннях Слова та безупинної боротьби за жвавість та активність“ душі.

Щиро вітаємо усіх зі світлим святом Преображення Господнього! Бажаємо не полишати віру в силу Правди та Слова.