ФІМІАМ КОЛЯДУЄ

Юнацько-дитячий хор «Фіміам» Басівкутського храму святих первоверховних апостолів Петра і Павла також долучився до свята Різдва Христового. Співаючи величальні колядки та Різдвяні піснеспіви хористи нового покоління з радісним настроєм несли добру звістку рідними вулицями в оселі вірян, а також, на другий день Різдва взяли участь в фестивалі колядок «Україна колядує! Колядує вся земля!», що відбувся в бібліотеці-філії №2. Завершальним вокальним етапом свята для юних учасників хору стала участь у вертепному дійстві та вечорі колядок свого рідного храму.

Ось так у 2018 для «Фіміаму» продзвеніла радісна Різдвяна новина, яка залишила по собі море барвистих емоцій, нових святкових вражень, співочого досвіду і радісних неповторних спогадів.

Нехай і після святкових днів Христос Рождається у наших серцях повсякчас… у кожному нашому доброму вчинку, у кожному сказаному доброму слові, у кожному щирому намірі, у кожному праведному помислі…

Тропар Рождества

Святий Павле, Святий Петре